Luna

Од Luna известуваат дека нивна најновата колекција наменета за есенва е веќе во бутиците и на веб -продавницата. Со години се грижиме, велат во Luna, да им понудиме на нашите дами вистински спој на класично и модерно. Оваа сезона, отидовме чекор понатаму и дел од колекцијата посветивме на дамите кои храбро чекорат низ животот, кои знаат да внесат елеганција во урбаното.
Софистицираните модели со внимателно испланирани детали, изработени од квалитетни и пријатни материјали, ќе внесат доза гламур во вашиот елегантен стил, истакнуваат во Luna./М.М.

Luna

Luna

Luna

Luna

https://www.fashion-luna.com/SRB_rs/kolekcije/1581-luna-jesen-2021

You may also like

Comments are closed.