Rihanna и AAP Rocky присуствуваа на најновата ревија на Gucci во Милано. Раперот и магнатот за убавина, кои го очекуваат своето прво заедничко дете, се појавија на модната ревија на Gucci, на модната недела во Милано, на 25 февруари. Додека A$AP Rocky беше во црно и носеше актовка на Gucci, Rihanna продолжи да го измислува стилот наменет на бремените жени, овој пат во смел диско тирам и со откриен стомак, во црн кроп од ПВЦ и чипка, надополнети со ниски панталони со слики од змеј. Трудничкиот изглед е надополнет со сребрена наметка и долг ѓердан преку стомакот./М.М.

 

You may also like

Comments are closed.