Motivi

Motivi предлага летово да го поминете во модели во пастелни бои и класични дезени, изработени од лурекс или мешавина на вискоза.

Комбинацијата на материјали, принт и текстура, според Motivi, нуди чувство на елеганција и на високите температури.

Motivi за летната колекција, на  својата електронска продавница одобрува попуст од 40 проценти, како и дополнително снижување за најмалку две купани парчиња./М.М.

Motivi

Motivi

Motivi

Деталите се на https://www.motivi.com/it/nuovi-arrivi

You may also like

Comments are closed.