Kim Kardashian и Pete Davidson повеќе не ја кријат својата врска. Гласините дека ѕвездата на Saturday Night Live е на пат да се „приклучи“ на семејството Kardashian, како и да учествува во модните сесии на идните колекции  на Skims се точни. Page Six потврдува дека тие двајца официјално се забавуваат и дека основачката на Skims е „целосно маѓепсана“.
Новиот пар е виден во прошетка низ Палм Спрингс, Калифорнија, за да го прослават роденденот на актерот. Иако е 14 години помлад од реалити ѕвездата, Davidson имал голем број врски, вклучувајќи ја пејачката Ariana Grande, како и актерките Phoebe Dynevor и Kate Beckinsale./М.М.

More in:Вести

You may also like

Comments are closed.