Според Balmain, ниту една ткаенина неможе да ја отслика релаксираната армосфера на празниците подобро од платно, од кое се создава Balmain платнената торба.

Balmain платнената торба со логото на брендот деновиве е на листата на производи што модната куќа ги нуди со попусти до 40 проценти.

Намалени се одделни парчиња од пред-есенската, како и од есенско-зимската колекција, заедно со нивните модни додатоци. Поставени се на сајтот на брендот, со сите дополнителни информации./М.М.

 

More in:Вести

You may also like

Comments are closed.