Празниците се ближат… дали веќе размислувавте за подароци, прашуваат од Motivi и предлагаат да се погледне нивниот избор посветен на Божиќ, со многу модни додатоци што се испорачуваат во пригодни празнични пакувања. Одбраните парчиња бижутериа е со цел да блеснат сите аутфити, надополнети со шарени и секогаш гламурозни чанти.
Motivi предлага пригоден избор на модели во пастелни бои и класични дезени за пријатно чуство и во пригодни, елегантни парчиња. Комбинацијата на материјали, како и на дезените на модните додатоци, според Motivi, нудат чувство на елеганција во празничната атмосфера./М.М.


Деталите се на: https://www.motivi.com/it/gift-guide?pmin=0%2C00&start=0&sz=84

 

 

You may also like

Comments are closed.