Luna

Препорака за неделава од Луна се долгите фустани. Имено, со попуштањето на мерките за ограничени движења и собирања, расте и интересот за фустани за различни пригоди.

Таков е долгиот, модерен фустан, со широк крој и со посебна нота на романса и елеганција. Поставен е со вискозна ткаенина, со висок процент на еластин. Одговара на секоја структура на телото и може да биде одличен избор во различни прилики, од лежерна до елегантна. Покрај атрактивниот изглед, носи и совршена удобност.

Luna

Квалитетните материјали, придонесуваат кон софистициран изглед за претстојните топли денови и ноќи./М.М.

Моделите на LUNA се достапни во регионот, како и на електронската продавница : https://www.fashion-luna.com/SRB_rs/haljine/4074-haljina-duga-dzili-3

Luna

More in:Вести

You may also like

Comments are closed.