HoYeon Jung е новата ѕвезда на Louis Vuitton, преставена во пролетната кампања за новата Twist чанта на славниот бренд. Новата амбасадорка ја преставува Twist чантата преку објективот на Ethan James Green, кој е воодушевен од актерката и моделот од Јужна Кореја, исто како и стилистката Marie-Amélie Suavé.

Црната, розовата, портокаловата, белата и многу други опции за бои се прикажани од ѕвездата на Squid Game. HoYeon неодамна се појави и во рекламата за пролетната колекција на готови облека на Louis Vuitton. Направен е и кратиот моден филм, со неколку манекени и модели од кампањата, меѓу кои е и новата амбасадорка.

Младешкиот, а добро познат, безвременски дизајн на брендот, овој пат е преставен преку Twist чантата, го истакнува наследството на Louis Vuitton./М.М.

You may also like

Comments are closed.