Холивудската актерка Cate Blanchett, едновремено е и глобален амбасадор за убавина на италијанскиот бренд Giorgio Armani. По преставувањето на парфемските сензацији на SaySi серијалот и сомотските подлоги, во најновата рекламна сесија на Giorgio Armani Cate Blanchett го промовира LIP MAESTRO, во нијансите 206, 214 и 405.

LIP MAESTRO е последниот допир на гламур на нејзиниот елегантен филмски изглед, претставен во новиот моден филм на Gordon Von Steiner. Според режисерот, создадениот уникатен финиш со LIP MAESTRO на Giorgio Armani е врвниот елемент за црвениот тепих на холивудската ѕвезда.
Модниот филм е на следниот линк:

 

 

 

More in:Вести

You may also like

Comments are closed.