На својата електронска продавница  & Other Stories објави предпразничен попуст до 50 проценти на повеќе модели на квалитетни зимски палта, јакни и блејзери, како и на кожни чизми. Понудата со попусти потоа продолжува со фустани во низа варијации на теми, џемпери и блузи, како и на парчиња за забави, што можеби е добра идеја да се земат  сега и да се чуваат  за времето по короната.

Нашиот избор ве очекува во продолжение, а целиот попуст можете да го истражите на следниов линк https://www.stories.com/en/sale/all-sale.html /M.M.

 

More in:Вести

You may also like

Comments are closed.