VICE VERSA ја промовира својата колекција на сандали со преклопливи потпетици од “Cезоната 1”, со нова технологија. Сандалите за неколку секунди стануваат рамни, за потворно, кога ќе посакате, да бидат кренати.
Во преставувањето на новата колекција, од VICE VERSA истакнуваат дека се “опседнати со производство на висококвалитетни потпетици, по прифатливи цени, без притоа да се жртвува квалитетот”.


Уверени сме дека нашите чевли ќе бидат најудобните потпетици кои зрачат со стил и функционалност со долготрајна издржливост, се истакнува во белешките од брендот.
Преклопливите потпетици се резултат на повеќегодишни ригорозни тестирања, спроведени од тим на експерти за чевли, инженери на Боинг и ветерани од модната индустрија. Без оглед на темпото и на начинот на живот, ги имаме најудобните потпетици што некогаш ќе ги носите – во секое време и на кое било место, заклучуваат од брендот.
Освен удобноста, чевлите на VICE VERSA доаѓаат со богата палета на бои и во различни дизајни./М.М.
Деталите се на:

 

You may also like

Comments are closed.