Motivi за летната колекција, на својата електронска продавница одобрува попуст од 70 проценти, како и дополнително снижување за повеќе купени парчиња облека.

Motivi

Деталите се на: https://www.motivi.com/it/abbigliamento-donna?utm_medium=email_org&utm_source=newsletter&utm_campaign=mtv_it_conv_tutto-50-70_email-org_rmk_null_20210818&utm_content=text-button&utm_term=inizia-lo-shopping

Веднаш известете го вашиот најдобар пријател: целата колекција сега е во продажба од -50% до -70%! Пронајдете ја облеката што ќе го направи вашето лето лудо, порачуваат од модната куќа во соопштението на својот сајт и електронска продавница.
Motivi предлага летово да го поминете во модели во пастелни бои и класични дезени, изработени од лурекс или мешавина на вискоза. Комбинацијата на материјали, принт и текстура, според Motivi, нуди чувство на елеганција и на високите температури./М.М.

Motivi

Motivi

Motivi

Motivi

More in:Вести

You may also like

Comments are closed.