Motivi

Motivi предлага подготвено да го пречекате летото – со жешки шорцеви.

Шорцевите се највпечатлив дел на летната колекција. Ги красат впечатливи колани кои, како што  велат од брендот, претставува добитна комбинација на естетика и удобност.

Изработени се од мешавина на вискоза, искроени со висок струк и имаат оригинален појас на врзување.

Motivi

Со комбинацијата на материјали, принт и текстура, Motivi шорцевите нудат чувство на елеганција и привлечност  на секоја девојка.

Оваа сезона, римските девојки со жешките Motivi шорцеви ќе се борат со врелото лето./M.M.

https://www.motivi.com/it/nuovi-arrivi

Motivi

Motivi

 

 

More in:Мода

You may also like

Comments are closed.