Во петок, 25 ноември, во Skopje City Mall започнува Black Friday шопинг.
Од 10:00 часот продавниците на Skopje City Mall ќе обезбедат специјални попусти за сите купувачи во рамките на акцијата Black Friday. Модните продавници, како и оние за бела техника најавија намалувања на цените од 10 до 70 проценти.
Година повторно е најавено и продолжување на попустите, со Black Friday & Weekend, до недела, 27 ноември./М.М.

 

More in:Вести

You may also like

Comments are closed.