Kylie Jenner

По повод својот 24 роденден Kylie Jenner ја промовира својата досега најлуксузна козметичка линија наречена 24K Gold.

Kylie Jenner

Колекцијата се состои од производи и комплети за убавина, вклучително и пакет колекција, сет за лак за усни, серум за усни, палета за очи, течност – сјај на тело, хајлајтер во прав и целосен сјај за телото.
Kylie Козметика е позната по производи за усни. За оваа колекција Kylie претставува сјај за усни и серум за усни, нови производи со вистински честички од 24К злато.
Колекцијата е веганска и без глутеин, а цената на производите се движи од 18 до 360 долари./М.М.

Kylie Jenner

Деталите се на https://kyliecosmetics.com/en-us/kylie-cosmetics/shop-all/24k-birthday-collection

More in:Шминка

You may also like

Comments are closed.