Концертот “Freddie Mercury Tribute”,  што требаше да се одржи утре, среда, 24-ти ноември, во Македонската Филхармонија, се одложува за вторник, 30-ти ноември.

Баги Комуникации упатува искрено сочувство до семејствата на настраданите во големата трагедија. Нема зборови со кои може да се опише тагата за изгубените животи велат од Баги Комуникации. На повредените им посакуваме брзо закрепнување, а на семејствата на загинатите сила во овие тешки моменти. Ова се денови на молк, тага и сочувство.

Билетите за концертот се важечки, а оние кои не се во можност да присуствуваат, можат да ги вратат со препраќање на маил на  contact@bileti.mk   или  contact@bagicommunications.com.mk.

More in:Вести

You may also like

Comments are closed.