Paco Rabanne

Најновиот парфем на Paco Rabanne, 1 Million е ново искушение за чуствата што едноставно им пркоси на сите правила, со својата неодолива заводливост. Создаден од вистински експерти од областа на мирисите, Кристоф Рејнолдс и Квентин Биш, новиот парфем е со богата арома што незабележливо ги комбинира нотите на кожата со цветните, еволуирајќи сцени на жешките летни ноќи.

Paco Rabanne

https://www.pacorabanne.com/ww/en/fragrance/p/1-million-parfum–000000000065156001

Топлиот мирис што оди по работ на крајности, 1 Million Parfum се капе на сонце благодарение на солените ефекти и текстурните белешки на килибар. Понуден во познатото златно шише, Eau de Parfum ќе биде достапен во верзии од 50 и 100 ml.

Joey Bada$$

Промотор на парфемот 1 Million е Joey Bada$$, 24. годишниот рапер, со брилијантна енергија и харизма што инспирира. Овој уметник без многу напор и прилично ноншалантно отелотворува слободен и гордо динамичен дух, и токму тоа го прави мирисот што тој го претставува.

https://www.pacorabanne.com/ww/en/fragrance-1million

Супер- sвездата на меѓународната хип хоп сцена е и актер и претприемач./M.M.

 

You may also like

Comments are closed.