Препорака за неделава од Луна се урбаните, трендовски фустани, како и оние за посебни пригоди.

Урбаниот и трендовски тесен фустан, покрај атрактивниот изглед, носи и совршена удобност, а впечатливите детали го прават посебен. Casual модната линија, на која и припаѓа моделот, овозможуваат пријатно и елегантно чуство во текот на целиот ден.

Со попуштањето на мерките за ограничени движења и собирања, расте и интересот за комбинација на облека за специјални или празнични пригоди. Квалитетните материјали, придонесуваат кон елегантниот и софистициран изглед во убавите и важни моменти.

Моделите на LUNA се достапни во регионот, како и на електронската продавница./M.M.

You may also like

Comments are closed.