Balmain

Со пролетните комплети на Balmain нема да ви недостасува самодоверба. Елеганцијата и моќта на стилот се на страната на Balmain и на нивната најмека и најнежна кожа. Од блејзери со „пагода„ раменици до класични костуми и комплети Balmain и неговите дезени од кожа наменети  за оваа сезона уште еднаш ги разјаснуваат неспоредливите вештини на ателјето на модната куќата.

Balmain

Минатата година промовирана на дигиталните модни ревии и видео презентации, пролетната колекција сега е во дуќаните и на електронските продавници, со полн пролетен сјај./М.М.

Balmain

Balmain

 

More in:Мода

You may also like

Comments are closed.