Kardashian

Сестрите Kim, Khloé и Kourtney Kardashian од 24 јуни ќе ја продаваат својата облека и модни додатоци.

На тој датум имено почнува продажбата насловена како Kardashian Kloset операција.

Kardashian Kloset е веќе на социјалните мрежи на кои можат да се видат неброени дизајнерски парчиња облека за сите сезони.

Kardashian

Сестрите Kardashian планираат својата прва продажна локација да ја отворат во Лос Анџелес, а во понудата ќе има неверојатен број парчиња од гардеробата на сестрите, семејството, вклучувајќи и детската облека.

Нивните деца се секогаш модерно облечени во дизајнерски парчиња, како Louis Vuitton и Hermes ранци, Air Jordans патики од специјално издание и други. Во понудата ќе бидат маички од десетина долари, до ташни, со цени и до 100 илјади долари.

Kardashians сестрите се очекува со новиот проект да привлечат ново внимание на јавноста, а и доволно купувачи за сето она што повеќе не го носат./M.M.

More in:Вести

You may also like

Comments are closed.