По CBD балсамот и маслото за опуштање ( CBD Oil Drops и Luxury Balm), а кои наидоа на одличен прием на пазарот, особено во ковид пандемијата, Kloris објави и дека нивниот тоник доби високо признание за квалитет. CBD тоникот за тело е добитник на The Women’s Health Skincare Awards 2022.

Од компанијата објавија дека, според магазинот, лосионот е најдобриот производ за нега на кожата.
Преполн со CBD, хранливо масло од авокадо и алое вера, ова е формула на која навистина сме горди и е вистинско уживање за вашата кожа, истакнуваат од Kloris. Лесен е и прекрасно мирисен – поминавме повеќе од шест месеци развивајќи го уникатниот мирис./М.М.


Откријте повеќе на https://www.kloriscbd.com/

 

You may also like

Comments are closed.