Сезонава нуди неколку опции за есенско-зимските црни чевли-чизми. Можат да се комбинираат со сета постоечка гардероба – од фармерки и панталони, до фустани и здолништа. Тие се идеален избор од утрото во канцеларија,  до вечерните излегувања со пријателите.

Годинава, удобноста и флексибилноста се меѓу главните карактеристики на обувките. Ќе бидат соодветни за речиси сите комбинации облека и ќе можат да се носат од утро до вечер.

Трендовите имаат посебна предност: доаѓаат со масивен ѓон или со контрастни детали, што ги прави стајлинзите уште поинтересни и помодерни./M.M.

You may also like

Comments are closed.