Во минатонеделниот рецепт од нашата MM кујна направивме убава гиро пита според грчки рецепт.

За највкусното задоволство, да биде комплетно, погледнете го видеото за подготвување на гиро со свинско месо:

 

ММ кујна

Чиа пудинг

Започнете го денот со перфектен, вкусен и хранлив појадок што подолго време ќе ве држи ...

You may also like

Comments are closed.