Michael Kors

Најновата колекција на Michael Kors, наречена MKGO, наменета за есен/зима 2021 година плени со топли портокалови и кафеави тонови, со спортски стилови кои ги носат врвните модели: Belle Hadid, Cindy Brune iи Ash Foo, позирајќи во Њујорк. https://www.michaelkors.com/

Есенската колекција нуди премиум парчиња за млади џетсетери и модни додатоци, како торбата со логото на SoHo и ранецот Hudson. Чевлите  MICHAEL Michael Kors за есенската сезона се наменети за жени кои постојано се во движење. Особено се претставени патиките Olympia Extreme и чизмите Keke Extreme. Освен облека и чевли, кампањата ги претставува и најновите стилови на часовници, капи и очила за сонце./М.М.

Michael Kors

Michael Kors

Michael Kors

Michael Kors

You may also like

Comments are closed.