MaxMara

Ги броиме деновите кога повторно ќе се собереме: свадби, матури, годишнини и родендени…

Да се собереме заедно после месеци на разделба и присилна одвоеност, условена од пандемијата, порачуваат од MaxMara. Новото заедничко време поминато во повторно дружење ќе биде драгоцено.

Затоа, прославете со фустани, со модели и бои кои најдобро ќе ве престават во тие пригоди.

Смарагдниот комбинезон е само еден од понудените модели и е од чиста свила со дизајн кој се игра со волумени и должини: нејзиниот дизајн може да се пофали со ангелски ракави и панталони во стилот на пајацо.

Палета на бои одбрани за сите идни незаборавни пригоди ќе направат да блеснете како смарагд, цитрин, рубин или килибар./М.M.

MaxMara

MaxMara

MaxMara

MaxMara

MaxMara

More in:Мода

You may also like

Comments are closed.