За сезонава, насловена како Време е за Божиќ ( I’ts a Cristmas Time!) Parfois претстави нова колекција со големиот избор на мали торбички и пригодна бижутерија. Со добар сооднос меѓу квалитетот и цената, создаваат шик, впечатливи, стилски производи кои брзо наоѓаат пат до купувачите.

Parfois

Изборот е навистина голем – за сезона се подготвуваат и претставуваат околу 4200 парчиња чанти, чевли, накит, капи, часовници, наочари… Parfois е глобален моден бренд за додатоци наменети за жените, создаден во 1994 година, во Португалија.

Parfois

Присутен во 70 земји со над илјада продавници и на интернтет платформa, Parfois станува најдобар бренд – се разбира, за модни додатоци наменети за жените. /М.М.

Parfois

Parfois

Parfois

 

 

You may also like

Comments are closed.