МодаТрендови

Секси долната облека на Agent Provocateur за летово е „Super Natural“

Agent Provocateur

Agent Provocateur ја претстави својата нова кампања наречена „Super Natural“. Моделите позираат во најновите стилови на долна облека на брендот со позадината во нијансите на зајдисонце, рефлектирани во облаците.

Agent Provocateur

„Жените визионери, кои зрачат со основната ДНК на Agent Provocateur, не се плашат од женственоста, и дејствуваат како чувари на уметноста, романтиката, сензуалноста и природата“, истакнува креативната директорка Sarah Shotton, во соопштението за јавноста.

Agent Provocateur

За својата последна кампања, брендот ги истражува нијансите на светло розова, светло златна, портокалова на зајдисонце, кралско виолетова и возвишено корална. https://www.agentprovocateur.com/int_en/

Иако колекцијата носи смели и секси парчиња долна облека и минималистите можат да најдат нешто за себе. Така, Agent Provocateur ве води во вашиот личен свет на задоволство со новата кампања “Super Natural”. Прославувајќи ја убавината на женските облини, колекцијата гради империја за самоизразување и бестрашна женственост и модели што зрачат со сила и доверба.

Agent Provocateur

Во Agent Provocateur во тек е и летната распродажба, со цени намалени и до 70 проценти. Деталите се на: https://www.agentprovocateur.com/int_en/sale?gclid=CjwKCAjwi9-HBhACEiwAPzUhHBBw-Hnqua6jiNPZLEbs9ewLPuphqtm7rKCz0rSPPqft2QiBvvsenxoCA-YQAvD_BwE

Agent Provocateur

Agent Provocateur

Agent Provocateur

Agent Provocateur

Agent Provocateur

More in:Мода

You may also like

Comments are closed.