Летово за брендот BLUMARINE е во знакот на сирени.

Колекцијата  ALLURING MERMAIDS е исполнета со долги, лелеави фустани, со волуменозни контури  од реси, ленти и ремени што асоцираат на морски алги.

Блумарин за летово како да ја истражи потемната и посложена женственост, способна да направи од ткаенина суптилно, заводливо оружје.

Фустаните на Blumarine летово се обвиткуваат околу телото за лесна летна приказна во претстојните топли денови. /М.М.

Деталите се на : https://www.blumarine.com/en/alluring_mermaids_en.php

 

 

More in:Мода

You may also like

Comments are closed.